Cort AD810OPW Akustik Gitar-Hediyeli
İndirim -4%

Cort AD810OPW Akustik Gitar-Hediyeli

5.035,00TL 5.220,50TL
Marka:Cort
Ürün Kodu: AD810OPW
Stok Stok

Sınırlı sayıda ön siparişli satış başlamıştır
03.07.2023 Tarihinde kargolanmaya başlanacaktır

Orjinal Cort Kılıf ve Pena hediyelidir

CORT AD810 OPW AKUSTİK GİTAR, LADİN KAPAK, ARKA ve YANLAR MAUN (Akça ağaç)     

AKUSTİK GİTAR - Orijinal KILIFLI ve Pena Hediyeli


 
AD810 OPW, Orijinal kılıfıyla alabileceğiniz Cort’un Standart Seri Akustik Gitarlarındandır. En uzun süredir üretimi devam eden en popüler Akustik Gitar serisidir. Standart Seri Akustik Gitarlar süper performans ve paranızın değeri demektir. 
 
LADİN KAPAK
Ladin ağacı, güç ve esneklik arasında ki dengeyi sağlayabilen bir ağaçtır. Akustik gitarların kapaklarında en çok tercih edilen ağaç türü olması da bu özelliği sayesindedir. Ladinin çok yönlü sonik karakteri onu çok çeşitli müzik türleri ve çalış stilleri için ideal seçim yapmaktadır.

MAUN ARKA VE YANLAR

Maun ağacının verdiği doğal, parlak, güçlü ve sıcak orta sesler onyıllardır akustik gitarların arka ve yanlarında en tercih edilen ağaç türü olmasını sağlamıştır.

DOVETAIL SAP BAĞLANTISI

Deneyimli ustalarca titiz bir işçilikle yapılan güçlü kırlangıç tipi  sap bağlantısı (dovetail) kasanın vibrasyon ve enerjisini kayıpsız olarak detaylı şekilde aktarır.

KAPLANMIŞ TELLER

Tellerdeki yüksek kaliteli kaplama rutubet, kir ve tere karşı direnci artırmakta ve böylece tel ömrünü uzatmakla birlikte çalınabilirliği de geliştirmektedir.

OYLUMLU KÖPRÜ

Cort'un özel oylumlu köprü düzlüğü sayesinde eşikten kasaya daha büyük bir açı ile ulaşan teller sustaini (tınlama uzunluğu) artırırken, sap boyunca tellerdeki gerilimi düşürerek hem çalınabilirliği geliştirmektedir hemde parmakların daha az yorulmasını sağlamaktadır.

 

Cort AD810 Akustik Gitar ÖZELLİKLER

 
ÜST KAPAKLadin
ARKA & YANLARMaun

EŞİK ENİWIDTH43mm (1 11/16")

SAPMaun
KLAVYEGül ağacı
PERDELER20 perde
ÖLÇEK25.3" (643mm)


AKORDLARKalıp döküm (Die-Casting)
KÖPRÜGül ağacı
TELLERKaplamalı teller
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi

Benzer Ürünler