Line 6 Amplifi 30 Elektro Gitar Amfisi AMPLIFI30

4.812,50TL
Marka:Line 6
Ürün Kodu: Line 6 AMPLIFI30
Stok 2-3 gün içinde

Line 6 Amplifi 30 Elektro Gitar Amfisi

 

 

 

  • AMPLIFi 30
  • Müthiş tonlar, ufak boyut.
  • Dünyanın En Yenilikçi Kompakt Amfisi
  • Küçük. Uygun fiyatlı. Eğlenceli.

 

 

 

Güzel tonlar elde etmek için kocaman bir amfiye ihtiyacınız olduğunu mu düşünüyorsunuz? Öyleyse tekrar düşünün. AMPLIFi 30 size, ödüllü marka AMPLIFi deneyimini ufak boyut ve uygun fiyata sunan modern bir
taşınabilir amfidir. Stereo hoparlör konfigürasyonu ile tonları detaylı bir şekilde dinleyin. Bluetooth aracılığıyla favori şarkılarınızı kablosuz bir şekilde çalın ve yeteneklerinizi geliştirin. Tonunuzu kablosuz olarak istediğiniz şekilde ayarlayın ve Cloud hesabından sınırsız sayıda ücretsiz sese erişim sağlayın. AMPLIFi 30 aynı zamanda müthiş bir gitar kayıt arayüzüdür, favori müzik yazılımınıza kayıt yapıp, kaydınızı amfi aracılığıyla çalabilirsiniz.

 

 

 

Dörtlü Stereo Hoparlör

Müziğinizi daha önce hiç dinlemediğiniz şekilde dinleyin.

Gitarınızı AMPLIFi 30'a bağladığınız zaman kendinize o kadar küçük bir amplifikatörden nasıl bu kadar güzel ses çıktığını soracaksınız.

Eşsiz dörtlü stereo hoparlör konfigürasyonu sayesinde AMPLIFi 30, meşhur Line 6 amfi modellemesi, efekt modellemesi ve kablo modellemesini büyüleyici bir gerçekçilikle sunar. Ayrıca AMPLIFi 30'un Bluetooth özelliği vardır ve en yüksek kesintisiz bant genişliğini kullanır, bu da favori şarkılarınızı daha önce hiç dinlemediğiniz şekilde dinlemenizi sağlar.
 

  • AMPLIFi Uzaktan Kumanda
  • Uygulama Editörü
  • Kablosuz kontrol. Ve daha nicesi.

 

AMPLIFi Uzaktan Kumanda, sezgisel bir uzaktan kumandalı editördür. iOS ve Android için uygulaması bulunmaktadır. Harika gitar tonlarıyla alıştırma yapmayı eğlenceli ve kolay kılar. Kendi eşsiz ton kombinasyonlarınızı oluşturmak için seçim yapabileceğiniz 200'den fazla efsanevi gitar amfisi, efekt ve hoparlör kabini seçeneği vardır. Şahsi ton kütüphanesi görevliniz varmış gibi bir deneyim sunan Line 6 Tone Cloud aracılığıyla otomatik ton eşleme sayesinde favori gitaristlerinin tonlarıyla çalın.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi

Benzer Ürünler