Schumann KM1 Akustik Piyano (Siyah)

Schumann KM1 Akustik Piyano (Siyah)

53.235,02TL
Marka:Schumann
Ürün Kodu: KM1-120
Stok 2-3 gün içinde

Schumann KM1 Akustik Duvar Tipi Piyano (Siyah)

Schumann KM1 akustik duvar tipi piyano, geleneksel Avrupa piyano standartlarına birebir uyularak tasarlanmış ve üretilmiştir. Ses tahtası üzerinde bulunan Alman eXC sistemi sayesinde, akor uzunlukları, tansiyon, tellerin kalınlıkları, çekiçlerin sertlikleri gibi piyanonun sesini kökten etkileyen unsurlar mükemmel bir uyum ve düzen içerisinde çalışmaktadır.

Doğal olarak kurutulmuş ve özenle seçilmiş ağaçlar ile üretilen Schumann KM1, geleneksel piyanonun modern bir vücut bulmuş halidir.

 

Örnek Ses Kayıtları

Robert Schumann - Blindman's Buff

Edvard Grieg - Halling

 

Tasarım

Schumann KM1, Geleneksel Avrupa piyanolarının üretim tekniklerine birebir bariz kalınarak tasarlandı. Alman eXC kapsamlı ölçüm sistemine bağlı kalınarak tasarlanan piyano ses tahtasında, piyanon sesini kökünden etkileyen bütün birimler mükemmel bir uyum içerisinde çalışmaktadır.

Agraffe

Avrupa yapımı piyanolarda kullanılan en gelişmiş agraffe kullanılmıştır. Böylelikle müthiş bir akor stabilitesi ve ince ayar imkanı elde edilmiştir. Schumann KM-1 özel olarak tasarlanmış akort sistemi sayesinde her zaman daha net ve karakterli bir ses vermektedir.

Çekiç Sistemi

Çekiçlerin kalbi olan keçeler Almanya'da el işçiliği ile üretilmiştir.

Schumann Kalitesi

Tecrübeli kalite kontrol kadrosu tarafından kontrol edilen Schumann Piyanolar, uzun yıllar boyuncu müzik hayatınıza eşlik etmek için hazırlar.

 

Teknik Özellikler
Ağırlık: 230 kg
Boyutlar: 150(G)×60(D)×120cm(Y)
Kapak Sistemi: Frenli Hidrolik Kapak (Japon Sistem)
Aksesuarlar: Koruma Örtüsü

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!

Oylama Kötü           İyi

Benzer Ürünler